پرسش‌های پرتکرار

مدت زمان انجام سفارشات چه مقدار است؟

با توجه به چاپ تمامی محصولات پس از سفارش، سفارش‌های کمتر از 10 عدد طی 6 الی 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش، سفارش شما تحویل اداره پست خواهد شد.

آیا می‌توانم حضوری یا تلفنی سفارش دهم؟

تمامی سفارش‌های عادی به صورت اینترنتی دریافت می‌شود و تنها در صورتی که مشتری خریدار عمده باشد (بالای 50 عدد) امکان خرید حضوری فراهم خواهد بود.

امکان تغییر در طرح و چاپ وجود دارد؟

خیر. تمامی طرح‌ها به صورت نمایش داده شده در سایت چاپ و تحویل می‌گردد و امکان سفارشی سازی سفارش‌ها وجود ندارد.

چگونه از قیمت محصولات مطلع شوم؟

قیمت تمامی محصولات ماگچی در برگه محصولات درج شده و معتبر است. برای استعلام قیمت خرید عمده با ما تماس بگیرید.

آیا سفارش‌ها تخفیف دارد؟

تنها سفارش‌های بالای 50 عدد شامل قیمت عمده می‌شود و خریدهای عادی صرفاً در ایام و مناسبت‌های خاص با اطلاع رسانی قبلی در وبلاگ و شبکه‌های مجازی ماگچی با تخفیف به فروش خواهد رسید.

هزینه ارسال چقدر است؟

هزینه ارسال هنگام سفارش درج می‌شود. سفارش‌های بالای 6 عدد از طریق پست به دلیل احتمال شکستگی قابل ارسال نیست و توسط تیپاکس یا باربری به هزینه مشتری ارسال خواهد شد و صرفاً هزینه بسته بندی اخذ می‌شود.

شکستگی کالا بر عهده چه کسی است؟

تمامی سفارش‌ها به صورت ایمن با نایلون حباب دار 2 بار روکش می‌شوند و احتمال شکستگی در صورت حمل صحیح وجود ندارد. تمامی مرسولات پستی بیمه هستند و در صورت آسیب دیدن کالا جهت استفاده از بیمه باید از طریق بازرسی پست اقدام فرمایید.

امکان مرجوعی کالا وجود دارد؟

تمامی سفارش ها به صورت اختصاصی با هر سفارش چاپ می گردد و به طور واضح جنبه شخصی دارند. به علت شرایط خاص کالا و خدمات، حق انصراف 7 روزه غیر قابل اعمال بوده و ادعای بازگشت هزینه به استناد حق انصراف از سوی مصرف کننده مسموع نخواهد بود.

کیفیت ماگ و چاپ چطور است؟

ما در ماگچی از بهترین مواد اولیه و دستگاه برای چاپ ماگ هایی با درجه کیفیت A استفاده می‌کنیم.

چاپ ماگ با کیفیت بالا و رنگ یکسان انجام می‌شود، اما به دلیل ساختار چاپ و حرارت ممکن است تصویر موجود در سایت با ماگ چاپ شده 5 الی 15 درصد اختلاف رنگ داشته باشد.

همچنین به دلیل ساختار ماگ و دستگاه پرس گرم، ممکن است قسمت پایین ماگ به اندازه چند میلی متر کم رنگ‌تر از سایر نقاط باشد.