مدت زمان انجام سفارشات چه مقدار می‌باشد؟

تمامی سفارش‌ها پس از پرداخت در صف چاپ قرار می‌گیرند و در روزهای عادی تا 48 ساعت چاپ و بسته بندی شده و سپس تحویل حمل کننده می‌شوند. این مدت در زمان‌هایی که سفارش به دلیل مراسم‌ها، جشنواره فروش و… زیاد است، ممکن است تا 5 روز کاری هم به طول بینجامد.

آیا قیمت‌هایی که در سایت درج شده است با چاپ می‌باشد؟

بلی، تمامی محصولات با قیمت نهایی یا همان فروش درج شده است و هیچ هزینه دیگری به جز ارسال از شما دریافت نخواهد شد.

آیا سفارش با طرح دلخواه هم قبول می‌کنید؟

بلی، اما هزینه چاپ تکی کمی بیشتر از هزینه محصولات با طرح آماده است. همچنین می‌توانید به صورت سفارش سازمانی سفارشات بالای 10 عدد خود را از طریق تماس با ماگچی ثبت کنید.

آیا سفارشات تخفیف دارد؟

تنها در زمان جشنواره تمامی محصولات دارای تخفیف هستند و در زمان‌های عادی با قیمت درج شده در صفحه محصولات به فروش می‌رسند. همچنین سفارش‌های تعداد بالای 10 عدد نیز شامل تخفیف یا هدیه خواهد بود.

آیا امکان دارد برای من نمونه چاپ کنید؟

امکان چاپ نمونه محصولات با پرداخت هزینه‌ی آن مقدور می‌باشد.

هزینه‌ی ارسال چقدر است؟

هزینه ارسال طبق تعرفه حامل (پست، تیپاکس و…) محاسبه و از خریدار دریافت می‌شود، این هزینه در برگه پرداخت به شما نمایش داده می‌شود.

آیا می‌شود هزینه‌ی سفارش را هنگام تحویل درب منزل پرداخت کرد؟

خیر، بدین علت که ماگچی سایت فروش کالا نیست و چاپ را به سفارش شما و به‌صورت اختصاصی انجام می‌دهد و همچنین مشکلات عدم تحویل گرفتن سفارش، پرداخت و… لذا این امکان فراهم نیست.

آیا می‌توانم از طریق واتس‌اپ و یا تلفنی سفارش دهم؟

تنها سفارش‌های سازمانی و اختصاصی از طریق چت واتس‌اپ هماهنگ می‌شوند و تمامی سفارش‌های دیگر بایستی از طریق سایت انجام شوند.

چطور می‌توانم سفارشم را پیگیری کنم؟

وارد سایت ماگچی شوید. روی گزینه سفارش‌ها کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات می‌توانید سفارش خود را ببینید. می‌توانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید. همچنین روند سفارش به صورت پیامکی به اطلاع شما خواهد رسید.

چطور می‌توانم سفارشم را لغو کنم؟

می‌توانید با ماگچی از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ ارتباط برقرار کنید و انصراف خود را اعلام کنید. در نظر داشته باشید بایستی حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت سفارش، انصراف خود را اعلام کنید، پس از چاپ ماگ امکان انصراف وجود ندارد.

چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟

عودت کالا یا بازگرداندن کالا تنها با هماهنگی تلفنی یا واتس‌اپ امکان پذیر است و عودت تنها در صورت وجود عیب در چاپ طبق شرایط توضیح داده شده در قوانین سایت امکان پذیر است و عودت سلیقه‌ای ممکن نیست.